Poštovné ZDARMA na všechno

Lunzo.cz je nákupní galerie, která zprostředkovává kvalitní produkty za skvělou cenu. Delší doba doručení je kompenzována garancí spokojenosti zákazníka, výhodnou cenou a především produktovou kvalitou. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat v našem kontaktním formuláři.

Naše přednosti: 

  • Poštovné zdarma platí pro všechno zboží. Zboží vám přijde přímo od prodejců z celého světa.
  • Za bezproblémové doručení objednávky ručíme vrácením peněz v plné výši, tudíž nákupem u nás nikdy nic neriskujete.
  • Naše produkty nabízíme o 50 až 90 % levněji než v jiných obchodech. Využijte našich služeb ještě dnes a my uděláme vše pro Vaši maximální spokojenost.
  • Věrnostní slevy až 50 %

Jsme internetová nákupní galerie

JAK TO, ŽE JE POŠTOVNÉ ZDARMA?

V dnešní době snad už není veřejným tajemstvím, že převážná část elektroniky a jiných produktů pochází z Číny nebo Taiwanu.

Zboží, které se nachází v internetové galerii www.lunzo.cz je Vám dodáváno přímo od prvotních dodavatelů, t.j. prodávajících, sídlících v Asii, nikoliv od naší společnosti.

Poštovné je dotováno jak za strany ze strany samotných dodavatelů z Asie, tak naší internetovou galerií www.lunzo.cz.

Cenu poštovného jsme dokázali minimalizovat díky velkému počtu zásilek, které dodavatelé zasílají přímo Vám, kupujícím. Cenu za poštovné nepříčítáme kupujícím, ale odečítáme z naší odměny za zprostředkování, tj. z naší provize.

Zásilka se zbožím tedy bude odeslána z Asie prodávajícím, dodavatelem, přímo Vám, kupujícím. Zásilka je standardně doručena Českou poštou.