Potřebujete rychle půjčku?

Rychlá, bezpečná půjčka bez zajištění od 10 000 Kč do 150 000 Kč s dobou splátnosti od 3 měsíců do 48 měsíců. Vše vyřídíte on-line, včetně podpisu smlouvy a peníze dostanete do 15 minut. Pozor, soutěž o 10 koloběžek pro půjčky uzavřené ve dnech 15. listopadu – 15. prosince 2021.

on-line žádost o půjčku bez ručení – Profi CreditRychlá, bezpečná podnikatelská půjčka bez zajištění od 30 000 Kč do 250 000 Kč. Podnikatelské půjčky jsou účelové – tedy musí být prokázáno, že půjčka je čerpána na konkrétní věc spojenou s podnikáním. Klienti je získávají bez jakýchkoliv poplatků za schválení, vyřízení nebo ručení movitých věcí i nemovitostí. Finanční plnění schválené půjčky je zasláno bezhotovostním převodem na účet klienta. Výhodou našich produktů je jejich vysoká dostupnost a rychlé vyřízení žádosti. Jako motivaci k dobré platební morálce poskytujeme bonus (cashback) za řádné splácení.

on-line žádost o podnikatelskou půjčku bez ručení – Profi CreditOsobní půjčka nebo sloučení půjček až do 1 000 000 Kč se splatností až 10 let bez ručení.

 • Naše úrokové sazby jsou závislé na výši úvěru a době splatnosti, 4,9 – 9,9 %.
 • Půjčku do výše 1 mil. Kč si můžete rozložit do menších splátek až na 8 let
 • Při sjednání pojištění vám snížíme úrokovou sazbu o 2 % p. a.
 • Jsme transparentní, vždy dopředu víte, za kolik vám půjčíme, nepřekvapíme vás při podpisu smlouvy

on-line žádost o půjčku či konsolidaci až 1 000 000 Kč – mBANKRychlé a bezpečné refinancování Vašich nevýhodných půjček. Pokud máte více půjček, převedeme postupně každou zvlášť. Výhody a úsporu tak získáte u každé převedené půjčky. Na každé převedené půjčce k nám klient ušetří v průměru 20 000 Kč. Garantujeme nejnižší splátku na trhu.

on-line žádost o refinancování nevýhodné půjčky – Equa BankAž 800 000 Kč za pár minut a bez ručitele. Možnost podpisu na pobočce nebo v pohodlí domova kurýrovi.

 • Garance nejnižší splátky na trhu.
 • Mimořádné splátky i úplné předčasné splacení kdykoliv zdarma.
 • Možnost změny výše splátky zdarma do pár minut dle vaší momentální situace.
 • Možnost změny data splátky.
 • Čerpání půjčky ihned po podpisu smlouvy.
 • Zřízení a měsíční vedení půjčky zdarma.
 • Výhodné pojištění pro případ nepříznivých životních situací.

on-line žádost o půjčku bez ručení až 800 000 Kč – Equa BankRychlé ověření každé žádosti o úvěr, kvalitní komunikace s klienty, telefonní linka je přístupná zdarma, v rámci hotovostních půjček zajištěn co nejrychlejší převod peněz, klient má možnost kdykoliv sledovat svou půjčku, připomínání splátek, nabídka finančního poradenství, úvěry jsou transparentní, s jasnými podmínkami a bez skrytých poplatků.

on-line žádost o půjčku až 250 000 Kč bez ručení – Home CreditAgregátor půjček je obrovská úspora vašeho času. Vyplníte jenom jeden kontaktní formulář – žádost. Po odeslání je automatizovaným systémem vaše žádost zpracována, ohodnocena a následně je přeposlána více poskytovatelům půjček. Při hodnocení žádosti může systém nahlížet do registrů dlužníků, brát v úvahu váš věk, výši příjmů, …. Podle ohodnocení je pak žádost přednostně poslána těm poskytovatelům, kde máte se zadanými parametry největší šanci úvěr získat. Pokud tedy máte například záznam v registrech dlužníků, bude váš požadavek na půjčku zaslán pouze těm společnostem, které jsou ochotny tolerovat případný negativní záznam v registrech. Proto je úspěšnost poskytnutí půjčky vysoká.

on-line žádost o vygenerování vhodných poskytovatelů půjčkyHypoteční úvěr, refinancování, americká hypotéka. Srovnáme pro Vás nabídky všech hypotečních bank v ČR / výše úrokové sazby, doba fixace, délka splácení, RPSN a další poplatky/ a do pěti minut máte jasno.

on-line žádost o porovnání hypoték všech hypotečních bank v ČR