Pozor! 18+ Elektro sex

Cože? Elektro sex, elektro stimulace? O co tu jde?
Zní vám to na první pohled prapodivně, možná trochu „zvláštně“? To se může stát. Ale my uděláme vše pro to, abychom vám elektro sex co nejvíce objasnili a odpověděli na vaše otázky a možná vás i navnadili.

ÚVOD DO ELEKTRO SEXU

Elektro sex jen kombinuje to, co máme všichni rádi, Jen s jiným typem stimulace, než jsme byli dosud zvyklí. K obvyklým vibracím se v případě elektro stimulace přidávají jemné elektrické impulsy. Ale nemějte obavy, nejde o klasických „dvě stě dvacet“, které máme doma v zásuvkách. Čtěte dál a dozvíte se víc.
Jde jen o další posun v používání technologií, které nás v životě obklopují a přiznejme si, my se je většinou nebráníme používat. Co třeba elektro auto? Je to užitečné? Shodneme se předpokládáme, na tom, že ano.
Elektro vibrátor možná není až tak užitečný, jako spíše vzrušující a poskytující slast, a hlavně posouvající poznávání vlastní sexuality na další úroveň. A věřte, že to může být zábavné!

ELEKTRO SEX A BEZPEČNOST

Pokud dodržíte několik základních pravidel, je elektro sex obecně bezpečným a neuvěřitelně vzrušujícím zážitkem, který byste určitě měli vyzkoušet. Pokračujte v tomto rádci a dozvíte se, co udělat pro elektrifikaci svého sexuálního života a užili si to.

Ale zpět k té původní a základní otázce:

CO JE TO ELEKTRO SEX?

Elektro sex je – obecně řečeno – důmyslné zapojení elektrických (či chcete-li elektronických) impulsů do sexuálních hrátek. Elektro sex bývá také označován jako sexuální elektro stimulace, zkráceně e-stimulaci. Jako „e-stim“ jsou pak označovány elektro stimulační erotické pomůcky.
Při elektro sexu prožíváte jedinečný pocit mravenčení či brnění, který přenáší vzrušení do celého těla. Stejně jako ostatní „normální“ vibrátory lze používat elektro stimulační hračky jak při předehře, tak při běžné penetraci, i pro vyvolání dlouhotrvajících a dechberoucích několikanásobných orgasmů. A nezáleží na tom, jestli je používáte sólo, nebo v páru.

JAK ELEKTRO SEX FUNGUJE

Mystim Electro Shock

Elektro sex využívá naší vlastní přirozenosti, kterou nás obdarovala příroda. V našem těle je velké množství citlivých nervových zakončení a nervových spojení, která přenášejí informace, například o obyčejném doteku, do našeho mozku.
Aby tyto informace mohly proudit, náš mozek neustále vysílá a přijímá elektrické impulsy. Úder na kůži, jemné pohlazení a samozřejmě polibek nebo samotný sex naše tělo transformuje na zařízení přenášející elektrické impulsy, které jsou vysílány do mozku jako stimulace. Dotek je proto vždy „nepřímý“ elektrický impuls proudící naším tělem.

Elektro stimulační zařízení a hračky vlastně díky elektrickým impulsům doslova a plynule mluví řečí našeho těla. Tedy bez nutnosti jakéhokoliv překladu, přímo a pro náš mozek naprosto jasnou a srozumitelnou řečí, která vede k tak fenomenálnímu vzrušení, že se do mozku uvolňuje obrovské množství endorfinů.

Na našich intimních místech je spousta citlivých nervových zakončení. Ta jsou permanentně ve stavu čekání na vzrušující stimulaci a impulsy – i ty elektrické – jako prázdné hřiště čeká na hráče.
Pro aktivaci této stimulující komunikace v našem těle se musíme dotknout kladného i záporného pólu současně, aby skrze nás mohl protékat proud. A to je přesně ten prostor, kde se ta elektro stimulující magie děje – mezi elektrickými póly!

Existuje mnoho vzrušujících možností, které elektro stimulační pomůcky poskytují. Můžou být vybaveny dvěma integrovanými vodivými povrchy, nebo jedním vodivým povrchem a lepicí elektrodou jako proti pólem. K dispozici jsou hračky, které lze připojit přesně do konkrétních erotogenních zón, a mnoho dalších možností.
E-stim zařízení mohou být vybavené dvěma nebo více elektrodami. Fantazii se meze nekladou. Technologie nás v tom rozhodně neomezují.
Kvalitní elektro stimulační hračky a e-stim zařízení od renomovaných výrobců mají velmi snadné ovládání a předpřipravené programy, díky kterým budou vaše zážitky z elektro sexu prostě úžasné a nezapomenutelné.

ELEKTRO SEX PRO ZAČÁTEČNÍKY

Tak je to tady. Váš první elektro sex. Jste nervózní a vzrušení zároveň? Nemějte obavy, bude to skvělé a všechno se povede. Připravili jsme pro vás seznam toho nejdůležitějšího – pomůcky, správné e-stim výrazy a postupy pro skvělou první e-zkušenost.

E-STIM ZAŘÍZENÍ NEBO E-STIM POMŮCKY

Ano, to jsou dvě hlavní skupiny, do kterých můžeme elektro stimulační erotické pomůcky rozdělit.
E-stim zařízení jsou jednotky, ke kterým se dá připojit různé příslušenství, zejména však elektrody, ale i jednotlivé pomůcky.
Elektro stimulační (e-stim) hračky jsou samostatné erotické pomůcky, které kromě klasické funkce např vibrací používají ke stimulaci bezpečné elektrické impulsy. Takovými pomůckamimohou být klasické i rabbit vibrátorydildaanální pomůcky, ale i dilatátory apod.

E-stim zařízení: Tyto chytré řídicí jednotky jsou něco jako dispečink vaší rozkoše, který řídí vaše výlety do nekonečných hloubek elektro sexu. Žádná omezení, jen vaše fantazie a touha po vzrušení řídí to, co děláte. Můžete dispečink své rozkoše nastavit na jemné, nebo tvrdší pulzace, na konstantní, nebo naopak pulzující až po tlačení. Řídící jednotky jsou k dispozici v analogové i digitální formě.

Připojitelné hračky: Jak jsme už naznačili, jakou elektro stimulační hračku připojíte záleží jenna vašich preferencích či aktuální chuti a situaci. Mohou to být dilda, anální kolíky, klece na penis, rukavice, gejša míčky nebo páry elektrod pro velmi individuální a stimulující momenty.

Multihrátky: Dvě hračky, nebo dvě elektrody připojené současně a nezávisle na sobě umožňují připojit některé chytré řídící elektro jednotky. Umožňují tak stimulaci pomocí dvou elektrod, nebo vzrušující a jistě i zábavné elektro hrátky v páru.

Pan Božský mezi e-stim zařízeními je Mystim Cluster Buster. Dokáže vysílat své impulsy až do osmi připojených elektro hraček. A to nezávisle, do každé zvlášť jinou intenzitu a typimpulsů. Vystřelí vás tak do nebeských výšek rozkoše. Jistě oceníte bezdrátové dálkové ovládání v ceně.

Hračky s vlastní výbavou a zdrojem elektro impulsů. Tzv. vestavěné e-stim. Vlastně tomu můžeme říkat „e-stim to go“ 😊. Je to výborná volba. Žádná e-stim jednotka, nebo zařízení, a přesto máte k dispozici elektro stimulační erotickou pomůcku pro vzrušující elektro sex. Např. takový elektro vibrátor má vlastní zdroj (generátor) impulsů a vlastní dotykové elektro vodivé plochy. Navíc přednastavené režimy pro co nejsmyslnější elektro rozmazlování. Jen stiskem tlačítka. Jemný, nebo spíš rychlý a intenzivní? Elektro sex, jak budete chtít.
Zástupcem těchto hraček je např. Tickling Truman a už teď se na vás těší.

RADY DO ZAČÁTKU

Elektro se - rady do začátku

Pro začátek doporučujeme se s elektro hračkou v klidu seznámit. Chápeme, že se těšíte, možná už na vás působí vzrušení, ale zkuste to ovládnout a beze spěchu se s hračkou seznamte.
Když budete vědět, jak hračka funguje, co dokáže, jak ji ovládat a jak ji v případě potřeby rychle vypnout, mnohem více si ji užijete, než když ji zbrkle zapnete a hned ji budete chtít využít naplno.
Zkuste si fungování, ovládání a sílu impulsů např. na ruce. Zkrátka si ji „osahejte“. Např. u e-stim vibrátorů je však potřeba vnímat to, že impulsy jinak působí např. na pokožku na ruce a jinak na sliznici uvnitř vaginy.

 1. Sevřete elektro pomůcku nebo hračku připojenou k zařízení e-stim oběma rukama – aby oba póly – povrchy kontaktů byly v kontaktu s pokožkou.
 2. Pouze teď! Zapněte hračku, nebo e-stim jednotku. Nemějte obavy, elektrické impulsy začínají po zapnutí VŽDY na té nejnižší úrovni.
 3. Nechte na své dlaně působit impulsy a zkuste různé intenzity. Mějte na paměti, že na dlaních je velká styčná plocha a elektrický proud je na plochu dlaně rovnoměrně rozložen. Pokud se dotknete elektro ploch na hrčce pouze dvěma prsty, proud se soustředí do těchto dvou malých povrchů a stává se intenzivnějším.
  Proto doporučujeme se vyhnout kontaktům na malých plochách těla.

PŘÍSLUŠENSTVÍ A DOPLŇKY PRO POKROČILÉ: LUBRIKAČNÍ GELY, PŘIPOJITELNÉ E-STIM PŘÍSLUŠENSTVÍ A DALŠÍ

V případě že o elektro sexu jako takovém už něco víte, asi vás už hned tak něco nezaskočí nebo nepřekvapí. Přesto vám chceme představit několik velmi zajímavých, smyslných a možná dosud pro vás neznámých tipů pro více „napětí“ ve vagině a pro „brnící“ erekci.

Lubrikačnígel pro elektro sex

E-lubrikační gely: Přesvědčte se, že používáte lubrikační gely vhodné a určené pro elektro stimulační pomůcky, ale i pro kondomy a splňují vodivost. Ano, je to tak. Existují speciální elektro vodivé lubrikační gely, např. Mystim The Goldfather, který nejen výborně klouže, ale také je dobře vodivý.

Tip: Vyzkoušejte na malém kousku pokožky, zda gel nezpůsobí nějakou nežádoucí reakci.

 • Pro něj: Erekční smyčky na penis jsou známá a oblíbená pomůcka. Když však přidáte elektro stimulaci, stane se erekční smyčka neuvěřitelně vzrušující pomůckou. Už nikdy nebudete chtít svůj penis a varlata ze smyčky vytáhnout. Sada dvou erekčních elektro stimulačních smyček Rodeo Robin vás bude bavit sólo při masturbaci i v páru.
 • Pro něj: Klece na penis Klece na penis, to je motivace pro zlobivé kluky, jak se stát hodnými a poslušnými a příležitost pro dívky, jak se z té hodné stát dominantní a „tou zlou“. Klece na penis s elektro stimulací – např. Pubic Enemy No. 1 – tedy nejen uzavře darebáka v těsném prostoru, ale navíc je stimulován elektrickými impulsy po celou dobu čekán na svobodu.
 • Pro ni: Veušiny kuličky a vibrační vajíčka obecně poskytují hlubokou vaginální penetraci, která stimuluje díky i tmu nejmenšímu pohybu. Vaše centrum slasti i pánevní dno, které je pomocí Venušiných kuliček trénováno, jsou nadšené. Navíc, pokud se přidají elektrické impulsy stimulující vaginální stěny a okolní svaly.
 • Pro něj a pro ni: Elektrody a sondy jsou malé elektro hračky v různorodých podobách, s nimiž lze prozkoumat a stimulovat nejrůznější místa. Jsou lehké, šikovné a nabízejí velkou volnost využití. Přinášejí elektro stimulaci přesně na tom místě, kde je to očekáváno.

JE ELEKTRO SEX A ELEKTRO STIMULACE NEBEZPEČNÁ NEBO DOKONCE ŠKODLIVÁ?

Pokud je stimulační proud v elektro stimulačních pomůckách používán profesionálně, podle pokynů výrobce a není nijak upravován, je bezpečný a neškodný. Pro maximální bezpečnost je potřeba důsledně dodržovat následující pravidla:

 • První a nejdůležitější pravidlo: Nikdy nepoužívejte elektro stimulační pomůcky v horní části těla, tedy od pasu nahoru. Zásadně se vyhýbejte oblastem kolem srdce, krku a mozku.

Tip: Jednou jedinou výjimkou a vy brzy pochopíte, že velmi zajímavou, jsou bradavky.

Například model Mystim Barry Bite se postará svými elektrickými impulsy o obě bradavky současně díky dvěma bipolárním svorkám. Podobně je možné je použít i na stydké pysky. Svorky jsou velmi kvalitně provedeny a mají pozlacené super vodivé kontakty.

 • Další NE: Elektro stimulační erotické pomůcky nepoužívejte v případě, že máte zdravotní potíže se srdeční vadou, nebo dokonce pokud používáte kardiostimulátor. Ani v těhotenství není bezpečné a vhodné používat elektro stimulační pomůcky. Stejně tak nepoužívejte e-stim pomůcky ve spojení s hořlavými předměty nebo tekutinami.

JAK TO MOHU OVLÁDAT?

Elektřina se vždy snaží najít nejkratší cestu mezi dvěma póly.

Mějte to na paměti a používejte elektro hračky s ohledem na tuto skutečnost. Jen tak nudete mít vždy kontrolu nad tím, ab proud neprotékal jednou ze tří zakázaných oblastí – mozkem, srdcem nebo krkem.

ELEKTRO SEX A PÉČE O PLEŤ, ANEB TIPY PROTI PODRÁŽDĚNÍ POKOŽKY

Lepící gel pro elektro sex

Podráždění pokožky se může vyskytnout zejména při použití elektrod. Elektrody je potřeba na těle fixovat. A to buď formou samolepícího materiálu, který je součástí elektrod, nebo nějakým fixačním gelem. Pár tipů pro použití elektrod:

 • Místa, kam chcete aplikovat elektrody jemně očistěte mýdlem a vodou, aby elektrody lépe držely na těle.
 • Zastřihněte ochlupení na lepených plochách a neholte se.
 • Pokud se na místech použití elektrod vyskytlo podráždění, už na tato místa elektrody neaplikujte.
 • Kabely vedoucí k elektrodám by měly být vždy volné, příp. připevněné tak, aby nedocházelo k tahání za kabely nebo trhání elektrody z těla.

POPÁLENINY ZPŮSOBENÉ STIMULAČNÍMI PROUDOVÝMI ZAŘÍZENÍMI?

Teplo: Ano. Pálení: Ne! Intenzita a frekvence proudu používané v e-stim hračkách jsou na to – a je to tak nastaveno záměrně z výroby – příliš slabé.

Nicméně, např. genitální piercing může proud přilákat a případně se zahřát. V tomto případě platí: Vyčistěte piercing (u svého gynekologa) a pokud se bude piercing zahřívat a vy si chcete užívat elektro sex v oblasti genitálií, piercing jednoduše odstraňte.

JE ELEKTRO SEX SM PRAKTIKA?

Není to nutně, ale samozřejmě může být! Je potřeba si uvědomit, že bez progresivního přístupu SM a BDSM komunity by možná elektro stimulační erotické pomůcky neexistovaly, nebo by byly na úrovni první parní lokomotivy.

Takže odpověď na otázku je: Ano, elektro sex může a bývá být součástí BDSM praktik, ale pro kohokoliv může být prostě jen příjemným zpestřením erotických hrátek v ložnici.
Už jen počet různorodých pomůcek pro elektro sex dokazuje, že elektro sex je přijímán širokým spektrem uživatelů pomůcek a milovníků vzrušení a to zejména na té „měkčí“ úrovni elektro sexu.
Ale jak již bylo řečeno: Hranice mezi předehrou formou elektrizujícího mravenčení a silnými pulzujícími impulsy jsou nejen plynulé, ale u dobrých hraček také nastavitelné podle vaší libosti.

UŽ CÍTÍTE TO BRNĚNÍ A IMPULSY? VYBERTE SI SVOU NOVOU ELEKTRO STIMULAČNÍ HRAČKU!