Průvodce světem půjček

Nikdo ze solidních poskytovatelů bankovních, nebankovních půjček ani žádný soukromý investor nebo investiční společnost NEPOŽADUJE POPLATEK PŘEDEM.

Soukromý investor nebo investiční společnost investuje celou částku pouze do půjček se zástavou nemovitosti a to většinou přes zprostředkovatele.. Do půjček bez zástavy investují jako podílníci různých nebankovních společností, tedy nenabízí tyto půjčky na přímo.

Nevěřte, hlavně na sociálních sítích a inzertních portálech, inzerátům psaným špatnou češtinou, které vám nabízejí soukromé půjčky. Buďto budou chtít poplatek předem, nebo zneužijí vaši platební kartu, nebo zneužijí kopie vašich dokladů. Půjčku od nich nikdy nedostanete!


krátkodobé půjčky

Tyto půjčky jsou zpravidla od 500 Kč do 30 000 Kč. Jejich splatnost je maximálně 30 dní. Jsou výhodné pokud nevyjdete s výplatou, potřebujete zaplatit nečekané výdaje např. vyúčtování energií, opravu porouchaného spotřebiče, … Tyto půjčky jsou většinou nebankovní.

půjčka ZAPLO 16 000 Kč zdarma na 30 dní

rychlá půjčka před výplatou až 10 000 Kč


flexibilní půjčky

Jsou půjčky s opakovaným čerpáním. S Flexibilní půjčkou můžete splácet více nebo méně, jak sami zrovna chcete. Stačí posílat jen minimální splátku. Půjčku můžete opakovaně čerpat. Obdobně jako u kontokorentního nebo revolvingového úvěru můžete postupně čerpat a splácet až do výše schváleného limitu.

flexibilní půjčka až 30 000 Kč

flexibilní půjčka až 250 000 Kč


spotřebitelské půjčky

Jsou dlouhodobé bezúčelové půjčky poskytované bez nutnosti ručení. Čerpat je mohou zaměstnanci, důchodci, ZTP, maminky na mateřské dovolené i OSVČ. U těchto půjček se zpravidla musí prokázat příjem a bankovní i nebankovní poskytovatelé vyžadují nejméně dva výpisy z účtu. Obvyklé je také zkoumání záznamů v registrech.

bankovní půjčka od mBank až 1 000 000 Kč

pojištěná on-line půjčka až 150 000 Kč

rychlá on-line půjčka až 150 000 Kč


sloučení půjček

Pokud jste si vzali více půjček a potřebujete snížit splátky, prodloužit dobu splácení nebo navýšit úvěr tak je to ideální řešení.. Můžete sloučit všechny typy finančních půjček od spotřebitelských úvěrů, přes nebankovní půjčky, kontokorent až po kreditní karty. Splátky se vám mohou snížit až na polovinu.

sloučení půjček až 250 000 Kč s dobrovolným pojištěním

sloučení půjček až 600 000 Kč


agregátor půjček

Agregátor půjček je obrovská úspora vašeho času. Vyplníte jenom jeden kontaktní formulář – žádost. Po odeslání je automatizovaným systémem vaše žádost zpracována, ohodnocena a následně je přeposlána více poskytovatelům půjček. Při hodnocení žádosti může systém nahlížet do registrů dlužníků, brát v úvahu váš věk, výši příjmů, …. Podle ohodnocení je pak žádost přednostně poslána těm poskytovatelům, kde máte se zadanými parametry největší šanci úvěr získat. Pokud tedy máte například záznam v registrech dlužníků, bude váš požadavek na půjčku zaslán pouze těm společnostem, které jsou ochotny tolerovat případný negativní záznam v registrech. Proto je úspěšnost poskytnutí půjčky vysoká.

pro ČR – agregátor půjček od 500 Kč do 250 000 Kč

pro SR – agregátor půjček od 50 euro do 25 000 euro


podnikatelské půjčky bez ručení

Tyto půjčky jsou poskytovány výhradně na IČ. Nemusí se řídit zákonem o spotřebitelských úvěrech č. 257/2016 Sb. Většina poskytovatelů požaduje dvě daňová přiznání a dva výpisy z účtu.

podnikatelská půjčka až 250 000 Kč


půjčky se zástavou nemovitosti

Pokud vlastníte nemovitost, bývá řešení, hlavně u nebankovních společností a soukromých investorů, rychlé a účinné. U soukromých investorů počítejte z poplatkem za poskytnutí půjčky, který se nikdy neplatí předem, bývá promítnut do měsíčních splátek.

půjčky se zástavou nemovitosti od soukromých investorů

půjčky ze zástavou nemovitosti, konsolidace půjček, oddlužení vaší nemovitosti, vyřešení exekucí

podnikatelské půjčky se zástavou nemovitosti

developerský podnikatelský úvěr

druhá hypotéka na stejnou nemovitost pro OSVČ

financování nákupu vaší nemovitosti, bankovní sektor

refinancování nevýhodného úvěru se zástavou nemovitosti, nebankovní sektor


zpětný leasing

Podstata zpětného leasingu nemovitostí spočívá v odkoupení vaší nemovitosti investorem, který vás v nemovitosti nechá nadále bydlet. Investor vám následně nemovitost prodá zpět formou leasingu, tedy na splátky za předem dohodnutých podmínek. Vše je ošetřeno smlouvou. Mezi jednoznačnou výhodu zpětného leasingu patří skutečnost, že tímto produktem lze vyřešit více kritických situací, než např. půjčkou se zástavou nemovitosti. Další předností je i to, že zpětný leasing disponuje vyšším LTV, tedy na např. nemovitost o stejné hodnotě lze poskytnout vyšší částku, než při zástavním financování. A za určitých podmínek je navíc změna vlastníka žádoucí (např. jako ochrana před negativními procesy vymáhacích mechanismů a možnost použití hodnoty majetku k bezpečnému úmoru závazků). Zmínit musíme i skutečnost, že peněžní prostředky mohou být tímto způsobem poskytnuty opravdu rychle i to, že je možno leasingovou splátku využít jako nákladovou položku. 

zpětný leasing vaší nemovitosti, oddlužení nemovitosti