Vánoce se blíží, zkuste se inspirovat

Vánoce se kvapem blíží a proto jsme pro vás vyhledali několik typů na netradiční vánoční dárky:

Křupavé pochotky z hmyzu

Sušení červíci jsou fantasticky křupaví, na rozdíl od chipsů však nejsou smažení na oleji, ale sušení horkým vzduchem, neobsahují žádný cukr, laktózu, antibiotika, jsou bez chemie a bez konzervantů. Potraviny z hmyzu obsahují ryzí protein a mnoho blahodárných minerálů.


Dárkový koš “Bohaté vánoce”

Nevíte jaký vhodný dárek věnovat pod stromeček? Dárkový koš Bohaté Vánoce je tím pravým dárkem. Silné, elegantní portugalské víno s tóny červeného ovoce, rillettes z divočáka, pravá brazilská káva nebo mandičky v perníku to je jen zlomek obsahu jedinečného dobrého koše. Dárkové balení – luxusní bílý proutěný dárkový koš s víkem.


Dárková sada chilli koření

Chilli papričky srovnané do latě, nebo spíše do praktického dřevěného stojánku, který obsahuje 12 druhů mletých chilli papriček. Sada je skvělým dárkem pro milovníky všeho pálivého i začátečníky, kterým otevře bránu do chilli světa všech chutí a stupňů pálivosti. Spolehněte se letos na dárek, který jako jediný zaručeně vykouzlí slzy v očích!


Kanystr bar Jack Daniel’s Fire

Flaška jako dárek? Jedině, když bude zabalená v parádním 20litrovém vojenském kanystru! Ten je předělaný na přenosný minibar, aby mohl být vždy tam, kde je největší zábava. Uvnitř se skrývá řízný Jack Daniel’s Fire a společnost mu tam dělají plechovky s míchaným Jackem, dvě whiskovky, stylový plecháček a chladicí kameny, které se postarají o tu správnou teplotu při podávání. Pokud hledáte dárek pro gurmána s láskou k dobré whiskey, dál už hledat nemusíte.


Dárkový pokaz na zážitek

Hledáte dárek pro své blízké, ale nedokážete vybrat ten správný? Nechte to na nich! Věnujte jim dárkový poukaz na zážitek a obdarovaný si už vysněný zážitek vybere sám podle svého gusta.


Vydejte se na adventní zájezd, rezervujte včas