Zachraňte vaši nemovitost, zpětný leasing

Nevyšla vám banka vstříc s půjčkou, ale přitom vlastníte nemovitost? Jste ve finančních problémech a potřebujete rychle vyplatit dluhy či ochránit nemovitost před věřiteli? Dokážeme najít řešení i v situaci, kdy standardní financování není možné.

 • nenahlížíme do registru
 • právní služby a ocenění nemovitosti ZDARMA
 • dostanete ihned zálohu až 750 000 Kč
 • neplatíte žádné poplatky
 • díky vyjednávání s věřiteli dokážeme snížit vaše dluhy
 • snadněji a rychleji než v bance

Modelový příklad jak se zbavit exekuce

Manželé Pišťálkovi přišli o část příjmů a již nejsou schopni splácet závazky. Řešili to nižšími půjčkami, ale pravidelné splátky jsou vzhledem k jejich příjmům příliš vysoké. Celkem dluží 1 400 000 Kč, a proto hledají řešení, aby nepřišli o střechu nad hlavou. Zkoušeli neúspěšně refinancovat u banky a nebankovka jim nabídla nevýhodné podmínky.

Aktuální situace dlužníků:

 1. Manželé vlastní nemovitost v hodnotě 2 000 000 Kč.
 2. Hypotéka na dům v bance 800 000 Kč, hradí 7 000 Kč měsíčně.
 3. Exekuce na částku 100 000 Kč včetně nákladů na exekutora, kde hradí 3 000 Kč měsíčně. Mají zahájenou exekuci na prodej nemovitosti.
 4. Splácejí tři nebankovní úvěry v hodnotě 500 000 Kč, měsíčně hradí 21 000 Kč.

Celkem dluží: 1 400 000 Kč
Současné měsíční náklady: 31 000 Kč

Řešení Unidebt Czech SE:

 • Možnost kdykoliv předčasně splatit za předem sjednaných podmínek a bez sankcí.
 • Díky službě Unidebtu dojde k vyčištění registrů i vyřešení nepříznivé finanční situace.
 • Unidebt ochrání nemovitost před věřiteli.
 • Dojde k vyplacení veškerých dluhů, zrušení všech exekucí a snížení měsíčních nákladů o 21 200 Kč.
 • Pišťálkovi se zbavili závazků ve výši 1 400 000 Kč. Navíc mají možnost získat dalších 400 000 Kč a využít je dle libosti.

Měsíční splátky spojené s řešením Unidebt Czech SE 9 800 Kč.


Podstata zpětného leasingu nemovitostí spočívá v odkoupení vaší nemovitosti investorem, který vás v nemovitosti nechá nadále bydlet. Investor vám následně nemovitost prodá zpět formou leasingu (zpětného pronájmu), tedy na splátky za předem dohodnutých podmínek. Vše je ošetřeno smlouvou. Mezi jednoznačnou výhodu zpětného leasingu patří skutečnost, že tímto produktem lze vyřešit více kritických situací, než např. půjčkou se zástavou nemovitosti. Další předností je i to, že zpětný leasing disponuje vyšším LTV, tedy na např. nemovitost o stejné hodnotě lze poskytnout vyšší částku, než při zástavním financování. A za určitých podmínek je navíc změna vlastníka žádoucí (např. jako ochrana před negativními procesy vymáhacích mechanismů a možnost použití hodnoty majetku k bezpečnému úmoru závazků). Zmínit musíme i skutečnost, že peněžní prostředky mohou být tímto způsobem poskytnuty opravdu rychle i to, že je možno leasingovou splátku využít jako nákladovou položku. 


Vyplňte jednoduchou nezávaznou žádost. Co nejdříve se vám ozve náš úvěrový specialista