info@onakupech.cz

Někdy vypnout

magazín spotřebitele

Chcete si oddechnout od shonu všedních dní? Pak jste tu správně. U nás najdete relaxaci a odpočinek v podobě zajímavých wellness pobytů, uvolnění celého těla díky nepřebernému množství úžasných masáží, změnu image během radikální proměny účesu nebo třeba opalovačku při projížďce na jachtě s kapitánem a vašimi přáteli. Jo a pánové, jestli chcete opravdu potěšit svou manželku, zařídíme pro vás klidně i velký úklid.

Zaujaly vás masáže? Můžete zvolit tradiční relaxační masáž, která vás do půl hodinky zbaví stresu a napětí nebo zažít příjemné doteky od chodidel po kolena při reflexní masáž nohou. Dopřejte si blahodárný dotek starověkých metod čínské medicíny při thajské masáži, kterou si můžete užit i ve dvou 

Je libo trochu exotiky? Nechte se unášet na vlnách vlahého mořského vánku až do Indonésie při speciální Bali masáži s horkou lázní, užijte si vyjimečné uvolnění celého těla masáží stoprocentním kokosovým olejem od kořínků vlasů až po konečky prstů nebo prozkoumejte Ajurvédské umění thajské masáže konopným olejem, jehož příznivé účinky odbourávají nervozitu a pocit úzkosti. Pro fajnšmekry máme masáž horkou čokoládou, medem, golfovými míčky nebo také královskou aromatickou masáž, která využívá sílu horkých bylin, pronikajících do svalů a přinášejících dlouhotrvající úlevu a revitalizaci.

Lehký nádech erotiky nabízí tantra masáž pro ženy, muže i pro páry. Nezapomínejme ani na těhulky, které si mohou vychutnat prenatální relaxační masáž a na čerstvé maminky, které se mohou díky poporodní masáži zregenerovat a vrátit do původní kondice v co nejkratší době.

Rádi byste vyslali sebe nebo své blízké na relaxační wellness pobyt? Všude dobře, doma nejlépe, proto jsme pro vás vybrali nejkrásnější lokality České republiky. Zažijte neopakovatelnou romantiku v apartmánech zámku Loučeň, kde vám přinesou snídani až do postele. Máte radši procházku do kraje hlubokých lesů? Zajeďte se zrelaxovat do Kašperských hor nebo na Šumavu. Preferujete procházky po zajímavých městech? Pak tu pro vás máme wellness víkendy v Praze, Českém Krumlově, Karlových Varech nebo třeba v Benešově.

 A milovníky lahodného zlatého moku můžeme vyslat do pivních lázní v Litoměřicích.

Ještě jste si nevybrali, protože hledáte něco netradičního? Své krásné dámy můžete svěřit do péče profesionálních vlasových stylistů, kteří jim navrhnou a zrealizují radikální proměnu účesu. A vy si můžete vyrazit třeba s kamarády na jachtu, kde vás v areálu Mariny Lipno přivítá kapitán se sklenkou dobrého pití v ruce a spoustou zážitků před vámi. Třeba pochytíte i nějaké jachtařské zkušenosti a něco se přiučíte.

tak vybrat co se mi líbí a šup relaxovat