info@onakupech.cz

Ušetřete na pojištění

magazín spotřebitele


Na pojištění chytře. Porovnejte si pojištění od různých poskytovatelů a vyberte to nejlepší online. Žádné telefonáty. Za pár minut ušetříte tisíce.


Třetině Čechů přijde pojištění majetku nesrozumitelné. Pojistěte se s pomocí expertů!
Češi dlouhodobě podceňují pojištění majetku, vyplývá z průzkumů a zkušeností našich specialistů. Proč mu nevěnují pozornost?Věří, že v případě pojistné události bude pojišťovna hledat výmluvy, proč plnění krátit nebo zamítnout.Spoléhají na pojištění v rámci celého bytového domu, ve kterém bydlí (ačkoliv to nestačí).Nerozumí jeho důležitosti a benefitům. Mají pocit, že ho nechtějí a nepotřebují.
Správné pojištění na celý život
Přitom správné pojištění majetku vyřeší spoustu starostí s bydlením. Kromě pojištění domu nebo bytu (chránících samotnou stavbu) nabízíme také pojištění domácnosti, které vám zaplatí škody na nábytku, elektronice, elektrospotřebičích nebo oblečení.
Nechte si poradit od specialistů
Milujete svůj domov? Chraňte ho! Podívejte se, na kolik vyjde jeho pojištění. U nás si můžete vybrat z ověřených pojišťoven a několika variant pojištění. Ceny za kompletní pojištění domova (tedy nemovitosti i domácnosti) začínají na částce 3 000 Kč ročně. Vámi vybranou nabídku umíme upravit dle vašich individuálních požadavků. Naši specialisté jsou vám k dispozici každý den včetně víkendů.
SPOČÍTAT CENU POJIŠTĚNÍ MAJETKU

zachraňte svoji nemovitost